Çok ucuz fiyatlarla İzmir Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Çanakkale’ye haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 55 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Çanakkale uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Çanakkale Uçak Bileti
İzmir Çanakkale Uçak Bileti

Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan şehir, önemli bir tarihi mirasa sahip olması ile de büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Kentin pek çok yerinde farklı uygarlıkların izine ev sahipliği yapan Çanakkale anıtsal heykelleri, müzeleri ve sergileri ile ülkemizin en büyük manevi değerlerine kucak açar.

Kültürel kategori dalında 5 Haziran 1988 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeyi başaran Troya Antik Kenti, dünya üzerindeki en ünlü antik bölgeler arasındadır. İlyada Destanı’nda bahsedilen Troya, Kaz Dağı eteklerinde Tevfikiye Köyü sınırlarındadır. İlk dönemlerinde deniz kıyısında olduğu bilinen bölgenin Karamenderes Nehrinin taşıdığı alüvyonlar sebebi ile deniz kıyısından uzaklaştığı görülür. 3000 yıllık bir tarihe sahne olan Troya Antik Kent, 9 katmandan meydana gelir. Yapılan çalışmalar neticesinde çeşitli uygarlıkla ait önemli izlere rastlanan bölge, Çanakkale’nin tarihi ve kültürel simgelerinden biridir.

Alplerden sonra dünya üzerinde en fazla oksijen üreten bölge olarak bilinen Kaz Dağları, benzersiz bir bitki örtüsüne sahiptir. Geniş bir alana yayılan bölge hem deniz, hem de karasal iklimi barındırır.

İzmir Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.