Çok ucuz fiyatlarla İzmir Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Aydın’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’aydinda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Aydın uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Aydın Uçak Bileti
İzmir Aydın Uçak Bileti

Sahil kasabaları ile Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biri olan Aydın, şehir merkezinde sahip olduğu arkeolojik kalıntılar ile de büyük bir tarihi değere sahiptir. Ege Bölgesinde bulunmasından dolayı zengin antik kentleri ile etnografik pek çok esere ev sahipliği yapan şehir kültürel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta bulunan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölüdür. Bir kısmı Muğla il sınırlarında olan gölün eskiden deniz ile bağlantılı olduğu fakat Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar nedeni ile deniz kıyısından uzaklaştığı görülür. Dağlardan gelen kaynak suları ile beslenen bölge kuş göç yolları üzerinde olmasından dolayı oldukça ilgi çekici görünüme sahiptir. Önemli kuşların üreme alanı bölgesi olan Bafa Gölünün pek çok yerinde küçük adacıklar bulunur. Çok eski çağlardan kalan ve üzerinde pek çok döneme ait izler barındıran adacıklar, gölü tarihi açıdan da eşsiz kılar.

Aydın şehir merkezine 59 kilometre uzaklıkta bulunan Kuşadası, şehrin en turistik bölgesidir. Yaz aylarında benzersiz güzellikteki plajları ile görenleri kendine hayran bırakan ilçe merkezi görülmeye değer bir güzellik barındırır.

İzmir Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’aydin-cildir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.