Çok ucuz fiyatlarla İzmir Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Ankara uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Ankara Uçak Bileti
İzmir Ankara Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Ankara özellikle müzeleri, Cumhuriyet dönemine ait sergileri, Atatürk’e ait anıtları ve kalıntıları ile tarihi ve kültürel açıdan ülkemiz için oldukça kıymetlidir. Tüm bunların yanı sıra doğal güzelliği ile de güzel bir seyahat rotası oluşturur.

Kentin doğal, tarihi ve kültürel özelliklerini bir arada yansıtan bölgesi olan Hamamönü, Altındağ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen düzenleme çalışmaları neticesinde oldukça ilgi çekici bir görünüme kavuştu. 19. yüzyıla ait sivil mimari örneği evleri ile dikkatleri üzerine çeken evler günümüzde butik otel, ev, kafe, bar, restoran gibi çeşitli amaçlar için kullanılır.

Atpazarı semtinde yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 15. yüzyıla ait Osmanlı dönemi eserlerine ev sahipliği yapar. Paleolitik Çağdan günümüze kadar ulaşan eserlerin sergilendiği mekan, Anadolu’da var olan miraslar ile oldukça büyüleyici bir ambiyansa kapılarını açar. Kronolojik sıra ile Anadolu’nun dört bir yanındaki şehirlerde gerçekleştirilen kazı çalışmaları neticesinde ele geçirilen çeşitli eserlere yer verilen müzedeki en önemli eser ise M. Ö. 6200 yıllarına ait Çatalhöyük kent planıdır.

İzmir Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.