TatilCity.NET İzmir Amasya uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Amasya’ya uçuş yoktur. İzmir’den Amasya’ya sadece Aktarmalı uçulabilir.

[insert page=’amasyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Amasya uçak bileti al!

En ucuz İzmir Amasya uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate İzmir Amasya uçak biletini satın alıyor. Ekonomik İzmir Amasya uçak bileti sitemiz üzerinde mevcut. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Amasya Uçak Bileti
İzmir Amasya Uçak Bileti

Ülkemizin doğal ve tarihi yönden en zengin şehirlerinden biri olan Amasya‘ya ziyaretinizde pek çok yer gezip görme şansına sahipsiniz. Örneğin 1865 yılında defterdar Hasan Talat Efendi tarafından yaptırılmış olan Hazeranlar Konağı tarihi dokusu ile büyük ilgi çeker. Geleneksel Osmanlı mimarisinin tüm incelikleri bu konakta görülebilir. Meydan Köprüsü ise yine tarihi bir eser olarak öne çıkar ve İstasyon Mahallesiyle Hacı İlyas Mahallelerini birbirine bağlar.

Şehzadeler Müzesi‘nde Bayezid Çelebi, Alaaddin Çelebi gibi pek çok şehzadenin  balmumu heykellerini görebilirsiniz. Özellikle şadırvanı ile dikkat çeken Amasya Cami nehrin kenarında yer alır. İki katlı olan Amasya Müzesi’nde şehrin geleneksel ve tarihi pek çok eserini görebilirsiniz.

 

İzmir Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Amasya’ya ya da Amasya’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Amasya uçak biletini alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Amasya uçak bileti Adnan Menderes Havalimanı içinden de satın alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Antalya Amasya uçak bileti için de TatilCity.NET düşük hizmet bedelleri kesiyor.