Çok ucuz fiyatlarla İzmir Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Adıyaman uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Adıyaman Uçak Bileti
İzmir Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat Bölümüne hakim olan Adıyaman‘ın, Palanlı Mağarasında yapılan incelemeler sonucunda tarihinin M. Ö. 40.000 yılına kadar dayandığı görülür. Tarihin pek çok noktasına vakıf olan şehir, günümüzde yüzyıllar öncesine dayanan bir mirasa ev sahipliği yapar. Kalkilit, Neolitik ve farklı çağlara ait izler barındıran Adıyaman, Hititler Kommagene Krallığının merkezidir. Sahip olduğu tarihsel ve kültürel değer ile kent, günümüzde dünya genelinde gerçekleşen kültür turlarının daimi adresidir.

Kahta ilçesindeki 2150 metre yüksekliğe sahip olan Nemrut Dağı, Yalnızca Adıyaman’ın değil, dünyanın da en büyük değerlerinden biridir. 1987 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine adını yazdıran bölge eşsiz manzarası, anıtsal mezarları ve doğu, batı, kuzey olarak ayrılan kutsal terasları ile Helenistik dönemin en görkemli kalıntılarıdır. 8 ve 10 metre yüksekliğindeki dev heykellere ev sahipliği yapan Nemrut Dağında varlığı bilinen ve henüz keşfedilmeyen bir miras saklıdır. Ulaşımı pek çok açıdan kolaylıkla sağlanan bölge, dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı gezginlerin Türkiye’deki ilk adreslerinden biridir.

İzmir Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.