TatilCity.NET İzmir Adana uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Adana’ya en az 4 en  çok 7 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İzmir’den Adana’ya 1 saat 30 dakika sürmektedir.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Adana uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz İzmir Adana uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız ucuz İzmir Adana uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Adana’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Adana Uçak Bileti
İzmir Adana Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinin en büyük şehirlerinden olan Adana’da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer mevcut. Bunlardan biri Adana’nın simgelerinden olan Taşköprü’dür. Romalılardan kalma bu köprü 14 gözlüdür. Bunun dışında Atatürk’ün 1923 yılında şehre ziyaretinde eşi ile konakladığı ev müze haline getirilmiş, Kurtuluş Savaşı’na dair pek çok eser burada sergilenmiştir.

Ulu Cami, Adana’nın en büyük camisidir. Selçuklu ve Emevi izlerini taşıyan cami 16. Yüzyılda yapılmıştır. Adanalıların yaz aylarında bunalıp kendilerini serin yaylarlara atmaya imkan tanıyan Akçatekir Yaylası, iç açan yeşil doğal yapısı ve ferah ortamı ile görmek isteyebileceğiniz bir yer. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Misis Antik Kenti Ceyhan Nehri kenarında konumlanır. Kalıntılarında Makedonya, Hitit, Bizans, Roma, Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait izler taşımaktadır.

Çatısındaki Meryem Ana heykelinin küçük bir çocuğa benzetilmesi nedeniyle Bebekli Kilise olarak adlandırılan kilise, Aziz Pavlus Kilisesi’dir. Hem Katolik hem de Protestan cemaatinin ortak kilisesi olması ile de dikkatleri çeker.

Alışveriş yapmak, restoran ya da kafelere oturmak istiyorsanız Adana’da mutlaka Gazipaşa Bulvarı’nı ziyaret etmelisiniz. Çukurova’nın tarihi eserlerinin sergilendiği Adana Arkeoloji Müzesi ise Yunan, Hitit, Bizans, Roma, Osmanlı ve Selçuk dönemine ait pek çok eser sergileniyor. Kanuni Sultan Süleyman ve IV. Murad’ın konaklamış olduğu Ramazanoğlu Konağı da ilginizi çekebilir.

İzmir Adana ucuz uçak bileti

Adana’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergahta tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Adana’ya ya da Adana’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : İzmir Adana uçak bileti de web sitemizde çok ucuz.