Çok ucuz fiyatlarla İzmir Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Adana’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Adana uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Adana Uçak Bileti
İzmir Adana Uçak Bileti

Birbirinden güzel tarihi yapılar ile bütünleşen Adana, ülkemizin eski yerleşim yerlerinden biridir. Kendine has tarzı ile diğer şehirlerden ayrılan bir özelliğe sahip olan kent, yıl içinde düzenlenen festivalleri, etkinlikleri, sanatsal faaliyetleri ile kültürel açıdan oldukça ileri olan bir merkezdir. Farklı tarzdaki mimari yapıları, yaylaları, sahilleri ile ilgi odağı haline gelen şehir, dört mevsim boyunca da keyifli bir seyahat sunar.

1998 yılında hizmete açılan Adana Merkez Sabancı Cami, şehrin tarihi simgelerinden birini ifade eder. Kentin en hareketli noktalarından birinde bulunan cami, Orta Doğu’nun en yüksek kapasiteli ibadet mekanları arasındadır.

Ülkemizin önemli değerleri arasında kendini gösteren Adana Sinema Müzesi, Türk sinema tarihine ışık tutan çok sayıda aktör, senarist, yönetmen ve oyuncunun çeşitli açıdan doküman, fotoğraf, kitap ve afişleri ile doludur. Hoş bir mimariye kapılarını açan Sinema Müzesi, her kesimden insanın dikkatini çekecek materyaller ile çevrilidir.

Şehrin yöresel tarzını en yalın şekliyle ifade eden Bakırcılar Çarşısı, Adana’nın tarihi taş sokakları etrafında sıralanan pek çok esnafın mistik havasını yansıtır. Kazancılar Çarşısı olarak da adlandırılan bölgede kente has pek çok hediyelik eşya dükkanı mevcuttur.

İzmir Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.