İsveç vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. İsveç vize işlemleri tamamlanır. Ucuz isveç vizesi için bizi arayın.

Resmi adıyla İsveç Krallığı, Kuzey Avrupa‘da İskandinavya yarımadasında yer almaktadır. Doğada Finlandiya, Batı ve kuzeyden Norveç ile çevrili olan İsveç güneyinde yer alan Öresund Köprüsü ile Danimarka’ya bağlı bir ülkedir. Yüz ölçümü bakımından Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke statüsündedir. Ülkenin en büyük kenti Stokholm ayrıca başkenttir. İsveç’e seyahat etmek isteyen kişilerin İsveç vizesi almak için başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Ucuz İsveç vizesi isteyenler..

İsveç vize işlemleri - ucuz isveç vizesi
Ucuz isveç vizesi

Aurora Boleris’ten başkent Stockholm’ün kuzey ışıklarını görebilmekle beraber kuzeye doğru ilerledikçe gün uzayarak neredeyse 24 saate kadar çıkmaktadır. Ülkede Vizbi Adası, Malmö ve Göteborg gibi ziyaret edilebilecek pek çok yeri bulunmaktadır. Ayrıca İsveç pek çok kültürel aktivite ve festivale de ev sahipliği yapmaktadır. Gröna Lund, Djurgarden Adası’nın üzerinde kuruludur ve tiyatroları ile ünlü bir eğlence merkezi konumundadır. Buz Oteli ise İsveç’in önemli bir turizm adresidir. Her kış aylarında inşa edilip baharda eriyen bu otel turistlerin en çok ilgisini çeken yerlerden. İsveç vizesi için gereken evraklar konusunda bizi arayın.

Ucuz isveç vizesi

Ülke yılın büyük bir bölümünde yağışlı ve soğuktur. Geniş yeşil alanları ve ormanlıkları bulunan İsveç ayrıca küçük büyük pek çok daya sahip. Bir diğer özelliği ise tertemiz havası ve doğal yapısıdır ki bir gökdelen görmeniz imkansızdır. Sıcaklık yaz aylarında bile 20-23 dereceden fazla olmamaktadır. Kışları ise -30 derecelere tanıklık etmek mümkündür.

İsveç vize işlemleri

Ülkeyi ziyaret etmek isteyen Türk vatandaşlarından ise bordo yani umumi pasaportu olanlardan vize istenmektedir. Fakat yeşil hususi, gri hizmet, siyah diplomatik pasaport sahiplerine 180 gün içinde 90 günü geçmeyecek şekilde vize muafiyeti tanınmaktadır. İsveç schengen vizesine tabidir. İsveç vizesini alarak schengen üyesi diğer ülkeleri ziyaret etmek mümkündür. Ancak İsveç vizesi ile diğer schengen ülkeleri ziyaret etmek isteniyorsa mutlaka İsveç’e giriş yapılmak durumundadır. İsveç vizesi ile doğrudan diğer ülkelere gitmek mümkün değildir.

İsveç’e seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın vize işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Gerekli belgeler hakkında bilgilendirme, evrak kontrolü, evrakların konsolosluğa gönderilmesi ve konsolosluktan alınan cevabı ilgili bireye iletme gibi tüm işlemler baştan sona yapılmaktadır. İsveç vize işlemleri için kısıtlı zamanınızı harcamak istemiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin, vize işlemleriniz için biz yardımcı olalım. İsveç vizesi alıp UCUZ UÇAK BİLETİ ihtiyacı olanlar web sitemizi kullanabilir.

İsveç Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.