TatilCity.NET İstanbul Van uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Van’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Van’a 1 saat 30 dakika sürmektedir.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Van uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Van ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı İstanbul Van uçak bileti sitemiz üzerinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz. En uygun, en hesaplı uçak bileti için doğru adrestesiniz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Van Uçak Bileti
İstanbul Van Uçak Bileti

Van‘da tarihi, doğal ve turistik pek çok yer bulunmaktadır. Van’a yolunuz düşerse bu yerleri mutlaka görmeye çalışın. Bunlardan birisi Akdamar Kilisesi’dir. Kral I. Gagik’in isteği üzerine 915-921 yılları arasında yaptırılan kilise Akdamar Adası’nda yer almaktadır. Nemrut Dağı’nın patlaması sonucu oluştuğu varsayılan bir göl olan Van Gölü şüphesiz hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı durumunda. Gölde ayrıca Çarpanak, Akdamar, Kuş ve Adır adaları bulunmaktadır. Halime Hatun Kümbeti ise Gevaş ilçesinde bulunmakla beraber 1335 yılında inşa edilmiştir.

istanbul van uçak bileti fırsatları web sitemizde..

Van gölü kıyısında konumlanan Van Kalesi, Urartu Krallığı tarafından MÖ 840 – MÖ 825 tarihleri arasında yapılmış olan tarihi bir değerdir. Kuşların geçiş noktası niteliğindeki Erçek Gölü 210 kuş türüne ev sahipliği yapması ile bilinmektedir. Piknik yapmak ve serinlemek adına insanların tercih ettiği Muradiye Şelalesi doğal güzelliği ile dikkatleri çekmektedir. Kedisi ile ünlü Van’da Van Kedisi Heykeli’ni de görmeden olmaz elbette.

İstanbul Van uçak bileti fiyatları

Van’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak biletiAnadoluJet uçak bileti satıyoruz.  Havayolu şirketlerinin Van’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Van’a ya da Van’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Van uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Van Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çekilişle web sitemizden İstanbul Van uçak bileti alanlara free transfer veriyoruz.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Havalimanından da İstanbul Van uçak bileti satın alabilirsiniz.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Web sitemizden İstanbul Van uçak bileti alanlara sürprizlerimiz var..