Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Tokat’a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 35 dakikadır.

[insert page=’tokatda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Tokat uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

İstanbul Tokat Uçak Bileti
İstanbul Tokat Uçak Bileti

Zengin bir tarihe sahne olan Tokat, tipik bir Anadolu şehrinin kültürüne hakimdir. Dört bir yanı tarih kokan şehir, yıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin uğrak noktası oldu. Bu sebeple Tokat antik kentler, kaleler, camiler ve köprüler gibi yapılar bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir.

Doğudan, Batıdan ve Güneyden gelen yolları birbirine bağlayan Hıdırlık Köprüsü, Anadolu’nun ve tarihin en eski yapılarından biridir. Günümüzde köprünün pek çok bölümünde çeşitli uygarlıklara ait izler hala kendini korur. Görkemli bir mimariye sahip olan Hıdırlık Köprüsü, 700 yıllık bir tarihe kucak açar. 5 gözlü olan yapı, 151 metre uzunluğundadır. Yemyeşil bir doğa etrafında bulunan eser, şehre gelen tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir.

Sultan 2. Selim döneminde Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Şehzade Beyazıt’ın Damadı Ali Paşa tarafından yaptırılan Ali Paşa Cami, Tokat’taki en büyük Osmanlı anıtıdır. 1572 yılında yapımı tamamlanan cami, heybetli bir mimariye sahiptir. Tek kubbesi ve tek minaresi bulunan yapı Mimar Sinan ekolü taşır. 16. yüzyıl Osmanlı cami mimarisi üzerine tasarlanan eserin avlusunda Ali Paşa’nın ve oğlunun türbeleri yer alır.

İstanbul Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tokat-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.