TatilCity.NET İstanbul Sivas uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Sivas’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Sivas’a 1 saat 25 dakika sürmektedir.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Sivas uçak bileti fiyatları

En hesaplı ve ekonomik Sivas ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği bir güne ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Sivas uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Sivas’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Sivas Uçak Bileti
İstanbul Sivas Uçak Bileti

Sivas’ın gezilecek tarihi ve turistik pek çok yeri bulunmaktadır. Bunlardan ilki Kangal Balıklı Kaplıcaları’dır. İçerisindeki balıkları ve şifalı suyu ile dünyaca ünlü bir kaplıca merkezi konumundadır. Sivas Gök Medrese ise bir diğer görülmesi gereken yer olarak öne çıkmaktadır. Bu medrese Anadolu Selçuklu Devleti’nin önde gelen eserlerinden biri olmakla beraber dönemin esteti anlayışını da yansıtmaktadır.

Gemerek ilçesinde bulunan Sivas Sızır Şelalesi yeşilliler içerisinde coşkun bir şekilde akan suyu ile dinlenmek isteyenler için ideal bir yer. Kutbeddin Melikşah tarafından 1196-1197 yıllarında yaptırılan Sivas Ulu Camii tarihi dokusu ile görenleri hayrete düşürmektedir. 1271 yılında kimya, astronomi, fizik öğretimi yapılmak amacıyla yaptırılan Buruciye Medresesi tarihi Kent Meydanında yer almaktadır.

Mavi ile yeşili birleştiren Gökpınar Gölü özellikle dalış meraklıları için oldukça cazip bir yerdir. Kızılırmak üzerinde yer alan Eğri Köprü ise merkeze 2 km mesafede yer almaktadır. Kış sporlarına merakı olanlar için Yıldız Dağı turistlerin gözde yerlerindendir.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Sivas ucuz uçak bileti

Sivas’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Sivas’a ya da Sivas’tan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Sivas uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Sivas Uçak Bileti TatilCit.NET’de çok ucuz.