Ucuz fiyatlar ile İstanbul Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Şanlıurfa’ya her gün en az 4 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 45 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Şanlıurfa uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik İstanbul Şanlıurfa uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız ucuz Şanlıurfa uçak bileti sitemiz üzerinden incelenebilir. Ucuz uçak bileti için doğru adrestesiniz..

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Şanlıurfa Uçak Bileti
İstanbul Şanlıurfa Uçak Bileti

Tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin nadide şehirlerinden birisi olan Şanlıurfa’da pek çok yeri gezip bu güzelliklere tanıklık edebilirsiniz. Bunların en başında ise elbette Balıklı Göl geliyor. Göl ve balıkların kutsal sayıldığı bu yer Şanlıurfa’nın merkezinde bulunuyor. Eyüp Peygamberin çile çektiği ve sonrasında şifaya kavuştuğu Eyyub Nebi Mağarası yine turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerler arasında geliyor. Avlu ve odalarıyla Urfa kültürünün en önemli temsilcilerinden olan taş konak Sakıbın Köşkü de ilginizi çekebilecek yerlerden.

istanbul şanlıurfa uçak bileti fırsatları web sitemizde..

Harran Ovası dünyanın ilk yerleşim yerlerinden birisi olmakla beraber Harran evleri bu bağlamda ilgi odağı olmaktadır. Çadıra benzer kubbeli evleri ilginizi çekecektir. Birecik Barajı nedeniyle sular altın da kalmış bir yer olan Halfeti’ye ise tekne turları mevcuttur. Sular altında kalan bir köy de Savaşan Köyü. 1969 yılında ziyarete açılan Urfa Müzesi’nde Kalkolitik, Neolitik ve Eski Tunç Çağına dair pek çok eser bulabilirsiniz.

İstanbul Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak biletiAnadoluJet uçak bileti satıyoruz.  Havayolu şirketlerinin Şanlıurfa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Şanlıurfa’ya ya da Şanlıurfa’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Şanlıurfa uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Şanlıurfa Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Havalimanından da İstanbul Şanlıurfa uçak bileti satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’title’]

Web sitemizden İstanbul Sinop uçak bileti alanlara sürprizlerimiz var..