Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Samsun’a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 40 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Samsun uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Samsun Uçak Bileti
İstanbul Samsun Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski tarihlere dayanan şehri Samsun, geçmişten günümüze kadar aktif bir yerleşim merkezi olarak kullanıldı. Milli Mücadele döneminin simgelerinden biri olan Samsun, şehrin dört bir yanında manevi değeri yüksek pek çok mirasa da ev sahipliği yapar. Tarihi yapısı kadar doğal güzelliği ile de bir o kadar ilgi çekici görünüme kucak açan şehir, ziyaretçilerine güzel bir Karadeniz turu sunar.

Paleolitik Çağ, Mezolitik Çağ ve Tunç Çağına ait pek çok kalıntıya sahip olan Tekkeköy Mağaralarında ilk kazı 1941 yılında başladı. Yöredeki insanların binlerce yıl öncesine kadar dayanan yaşam şekillerini gözler önüne seren bölge Türkiye’nin ilk imitasyon müzesidir. Bölgenin arazi yapısı ve bitki örtüsü incelendiğinde insanların geçimini sağlamak için avcılık ve toplayıcılıkla ilgilendiği görülür. Mağaranın etrafındaki heykel yapıtları ve belirli dönemlerde restore edilen Rum evleri oldukça ilgi çekici bir görünümdedir.

Savaşçı kadınların yaşadığı yer olarak bilinen Amazon Köyü, amazon kadın savaşçıları hakkında oldukça bilgi vericidir. Gölyazı beldesi sınırların olan bölge, amazon ve aslan heykelleri ile oldukça beğeni toplar.

İstanbul Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.