Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Rize’ye günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 30 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Rize uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Rize Uçak Bileti
İstanbul Rize Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinin doğası ile dikkatleri üzerine çeken şehri Rize, özellikle bahar ve yaz aylarında yeşilin bin bir tonuna ev sahipliği yapar. Oldukça görkemli bir tabiat görselliğine kucak açan kent lezzetli mutfağı ve Karadeniz’in sıcakkanlı insanları ile hoş bir seyahat keyfi sunar.

Karadeniz’in görülmeye değer şehirlerinden olan Rize, Çamlıhemşin ilçe sınırlarında bulunan Kaçkar Dağları Milli Dağları ile büyük beğeni toplar. İlçe merkezine 16 kilometre uzaklıkta bulunan Kaçkar, 1994 yılında Bakanlar Kurulu ile milli park ilan edildi. 51.500 hektarlık büyük bir alanı kapsayan sıralı dağlar içinde 9 köy, 33 yayla barındırır. Omurgalı ve omurgasız yüzlerce hayvanın üreme alanı olan bölge flora ve fauna açısından Türkiye’nin en geniş topraklarından biridir.

Çamlıhemşin’e bağlı bir başka doğal güzellik ise Rize’nin ünü dünya genelinde bilinen Ayder Yaylasıdır. 1987 yılında turizm bölgesi ilan edilen yayla, 1994 yılında ise Bakanlar Kurulu kararı ile milli park statüsüne kavuştu. Baştan sona ladin ve kayın ağaçları ile bürülü olan Ayder Yaylası ülkemizin en güzel noktalarından biridir.

İstanbul Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.