TatilCity.NET İstanbul Ordu uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Ordu-Giresun’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Ordu-Giresun’a 1 saat 45 dakika sürmektedir. Havalimanı Ordu-Giresun olduğundan tarifeler bu şekilde belirlenmiştir.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Ordu uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz İstanbul Ordu uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor ve istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı İstanbul Ordu uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz…

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Ordu Uçak Bileti
İstanbul Ordu Uçak Bileti

Şirin bir kent olan Ordu Karadeniz’in tüm doğal güzelliklerini bünyesinde taşımaktadır. Hem Karadeniz’in eşsiz güzelliği hem de doğa ile buluşturan yapısı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ordu’da görülecek pek çok yer vardır. Bunlardan birisi Ordu’yu tepeden görebileceğiniz Boztepe’dir. Etnografya Müzesi olarak hizmete devam eden Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi’nde tarihi bir doku ile karşılaşacaksınız.

istanbul ordu uçak bileti fırsatları web sitemizde..

Kuyular, dehlizler, mağara ve kral mezarları ile Ünye Kalesi manzarası ile de dikkatlerine üzerine çeken bir yapıdır. Bir krater gölü olan Ulugöl ise Haruniye ve Süleymaniye köyleri arasında konumlanır. Derin bir göl olan ve Karadeniz’in doğal güzelliğini taşıyan Gaga Gölü Fatsa ilçesinde yer almaktadır. Adeta üzerinde tarihi bir kimlik barındıran Gölköy Kalesi’nin M.Ö. 3 ya da 4. Yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir. Ordu’nun bir başka güzelliği ise Melet Nehri’dir. Dağların arasında tüm ihtişamı ile görenleri büyüler.

İstanbul Ordu-Giresun ucuz uçak bileti

Ordu-Giresun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak bileti, AnadoluJet uçak bileti satıyoruz.  Havayolu şirketlerinin Ordu Giresun Havalimanına uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Ordu’ya ya da Ordu’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ordu-Giresun uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Ordu Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Ordu Uçak Bileti alanlar için Sabiha Gökçen transfer bilgileri

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Ordu Uçak Bileti alanlar için Ordu Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]