Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Nevşehir’e günde en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 40 dakikadır.

[insert page=’nevsehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Nevşehir uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Nevşehir Uçak Bileti
İstanbul Nevşehir Uçak Bileti

Dünyanın eşsiz güzellikleri ile çevrili olan Nevşehir, arazi yapısı ve sahip olduğu ilginç toprak yüzeyleri ile turizm başkentlerinden biridir. İç Anadolu Bölgesinde bulunan Nevşehir, ilginç yüzey şekilleri neticesinde kapılarını dört mevsim boyunca da ziyaretçilerine açar. Kapodokya ile adı özleşen Nevşehir’in oluşumu 60 milyon yıl öncesine dayanır. Türkiye’nin dünya tanıtımlarında sıklıkla yer verilen kent, mistik yapısı ile yaz ve kış gezmeye elverişlidir.

Kayadan oyma evleri, birçok vadinin peş peşe sıralanışı, muhteşem lezzetlere ve manzaralara ev sahipliği yapan restoranları ile görenleri büyüleyen Göreme Kasabası ve Açık Hava Müzesi, Nevşehir merkeze 13 kilometre mesafede bulunur. Bir dönem ahır olarak kullanılan bölge, 6 Aralık 1985’den bu yana UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yerini alır. Göreme’nin 4. ve 13. yüzyıllar arasında 1000 yıl süren yoğun bir manastır hayatı yaşadığı bilinir. Kayseri Piskoposu Aziz Basil’in din öğretilerini yaymak amacı ile düşünce merkezi olarak kurduğu nokta; Aziz Barbara Şapeli, Aziz Basil Şapeli, Karanlık Kilise, Kızlar ve Erkekler Manastırı, Elmalı, Karanlık, Yılanlı, Çarıklı ve Tokalı Kilisesi ile büyük beğeni toplar.

İstanbul Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’nevsehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.