TatilCity.NET İstanbul Mersin uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Mersin’e uçuş yoktur. Mersin’de havalimanı olmadığı için Mersin’e Adana üzerinden gidilir. İstanbul Adana Uçuş süresi de yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’mersinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Mersin uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Mersin ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Mersin uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Mersin’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Mersin Uçak Bileti
İstanbul Mersin Uçak Bileti

Mersin, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış güzide bir şehirdir. Örneğin neredeyse tüm inanışlarda bahsi geçen Ashab’ı Kehf efsanesinin gerçekleştiği mağaranın burada olduğu iddia edilmektedir. Cennet ve Cehennem Mağaraları diye tabir edilen karstik çökükler Mersin’dedir. Mevkii olarak Narlıkuyu – Silifke yolu üzerindedir.

istanbul mersin uçak bileti almak isteyenler için fırsatlar.

Astım Dilek Mağarası, adı üzerinde astım hastalarına doğal bir ilaç vazifesi görmekle beraber her yıl binlerce kişiyi buraya çekmektedir. Mağara, 150 metre boyutlarında sarkıt ve dikitlerden oluşmaktadır. Yaz aylarında oldukça serindir. Mağara içerisinde tutulan dileklerin gerçekleştiği de genel olarak yaygın bir düşüncedir.

Nusret Mayın Gemisi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin kazanılmasında önemli rol oynamıştır. Merak edenler Tarsus’ta anıt müze olarak ziyaret edebilirler. Anamur Kalesi ise milattan önceki yıllarda kurulmuş olan Anemurium kentinde çıkmış olan kalıntıların sergilendiği bir müze görevindedir. Anamur’da ayrıca Nagidos ve Kelenderis şehirlerinin kalıntıları da bulunmakta, turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir.

İstanbul Mersin uçak bileti fiyatları

Mersin’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus AnadoluJet gibi bir çok hava yolu şirketlerinin Mersin’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Mersin’e ya da Mersin’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Mersin uçak biletini alabilirsiniz.

İstanbul Mersin uçak bileti alanlar için transfer bilgileri

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Mersin uçak bileti alanlara Atatürk Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Mersin uçak bileti alanlara Mersin Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’mersin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Mersin uçak bileti web sitemizde çok ucuz.