Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Mardin’e 1 saat 50 dakika sürmektedir.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Mardin uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Mardin ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Mardin uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Mardin’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul - Mardin Uçak Bileti
İstanbul – Mardin Uçak Bileti

Mardin özellikle tarihi evleri, kalesi ve yemekleri ile son yıllarda popüleritesi artan şehirlerden oldu. Yerli turistlerin sayısı kadar yabancı turistte ağırlayan bu şehirde gezip görülecek çok yer  var. Bunlardan birisi 10. Yüzyıldan kalma Mardin Kalesi’dir. Taştan evleri ile ünlü Mardin’de bu evleri gezmek sizi tarihi bir yolculuğa çıkaracak. 1385’te inşa edilen Zinciriye Medresesi günümüzde rasathane olarak da işlevini sürdürmektedir.

Süryani Kadim cemaatinin dini merkezi olan Deyrülzeferan Manastırı Mardin’de yer almaktadır. Bu tarihi yapıyı merak edenler o ruhu yaşamak isteyenler mutlaka uğramalıdır. Yine 5. Yüzyıldan kalma Kırklar Kilisesi taş işçiliğine sahip olmakla beraber 1500 yıllık kök boyalı olmasıyla da dikkatleri çekiyor. Süryani kiliseleri, dar sokaklarıyla Ortaçağ kentini andıran Midyat adeta küçük bir Mardin olarak karşınıza çıkacak ve sizi çok etkileyecek.

İstanbul Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Mardin’e ya da Mardin’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul Mardin uçak biletini alabilirsiniz.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]