Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Kocaeli’ne günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Kocaeli uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Kocaeli Uçak Bileti
İstanbul Kocaeli Uçak Bileti

Türkiye’nin doğası ile güzide tatil merkezlerinden biri olan Kocaeli yayla turizmi konusunda sıklıkla tercih edilen bir bölgedir. Marmara Bölgesinin üçüncü büyük kenti olan Kocaeli, özellikle son yıllarda milli parklarının belediye tarafından düzenlenmesi ile yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktalarından biri haline geldi.

Saat Kulesinin yanında bulunan İzmit Sarayı aynı zamanda ‘Kasr-ı Hümayun’ olarak da bilinir. İstanbul dışına yaptırılan ilk saray olma özelliğini taşıyan saray, Sultan Abdülaziz’in av köşküdür. Cephesi tamamen mermer ile kaplı olan yapı barok stilinin en güzel örneklerinden biridir. Fransız ressam Sason’a ait olan işlemeleri ile oldukça dikkat çeken saray, Osmanlı işlemeleri ve modern çizgi arasında güzel bir yapıdır. Bir dönem boyunca vilayet ve ziraat odası olarak kullanılan eser 2007 yılından itibaren saray müze olarak hizmete açıldı.

Kocaeli Arkeoloji ve Etnografya Müzesinde Roma, Bizans ve Osmanlı döneminin en güzel eserlerini barındırır. 2007 yılından beri aktif olarak ziyarete açık olan müzede Roma dönemine ait Zeus heykelleri dikkat çeker.

İstanbul Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.