Çok ucuz fiyatlar ile İstanbul Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Kayseri’ye pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Kayseri’ye 1 saat 25 dakika sürmektedir.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Kayseri uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik İstanbul Kayseri ucuz uçak bileti bulmak isteyenler TatilCity.NET bu konuda size yardımcı oluyor.

Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Kayseri uçak bileti
İstanbul Kayseri uçak bileti

Tarih boyunca çeşitli ulusların kalesi olmuş ve Anadolu’nun öncü isimlerine ev sahipliği yapmış olan Kayseri’de gezip görülecek pek çok yer mevcut. Bunlardan birisi meşhur Saat Kulesi.  Sultan II. Abdülhamit’in emriyle 1906 yılında yaptırılan saat, Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda bulunmaktadır. Kayseri Kalesi ise ülkemizin en önemli kalelerinden biri olup Roma İmparatoru III. Gordian döneminde yapıldığı düşünülmektedir. Hititlere kadar dayanan şehrin köklerini merak ediyorsanız Kayseri Müzesi tam da sizin için.

Kayseri’de bulunan Erciyes Dağı ise Türkiye’nin en iyi pistlerinden birine sahip olmala beraber kış turizmi için oldukça hareketli ve güzel bir yerdir. Doğal doku ve tarihi ile Gesi ise Kayseri’ye 18 km mesafede yer almaktadır.  Osmanlılar zamanında yapılmış olan Kapalı Çarşı ise yine o dönemin ruhunu taşıyor. Hisarcık Erciyes Teleski ise Kayseri’ye yukarıdan bakmak ve şahane bir manzara izlemek için birebir.

İstanbul Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Kayseri’ye ya da Kayseri’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Kayseri uçak biletini alabilirsiniz.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Havalimanı içinden de İstanbul Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET İstanbul Kayseri uçak bileti fiyatları çok ucuz.