Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Kastamonu’ya günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Kastamonu uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Kastamonu Uçak Bileti
İstanbul Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Kastamonu doğal güzelliği ile gezginlerini büyüleyen bir tabiata sahiptir. Tarihi zenginlikleri ile muazzam bir güzelliğe kapılarını açan şehir, dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir.

110 metrelik bir tepenin zirvesinde bulunan Kastamonu Kalesi, şehrin tarihi simgelerinden biridir. 12. yüzyılda Kommerler Hanedanlığı tarafından inşa edildiği bilinen yapının büyük bir bölümünün günümüze kadar ulaştığı görülür. Kalenin Orta Çağ Bizans döneminin tüm özelliklerine vakıf olmasının yanı sıra, bölgede hakimiyet kuran diğer beylikler tarafından zaman içinde tadilattan geçtiği bilinir. Şehre hakim bir noktada yer alan yapı, 15 büyük burçtan oluşmakla beraber yapımında harç, taş ve ahşap malzemeler kullanıldı.

Osmanlı döneminin sivil mimari özelliklerini en güzel şekilde yansıtan mekanlardan biri Liva Paşa Konağıdır. 4 kattan meydana gelen konağın en alt katı kentin farklı dönemlerine ait fotoğrafları barındırır. İkinci ve üçüncü katlar ise yörenin eski çağlarına dayalı etnik kültürünü gözler önüne serer. En üst katta Kastamonu halkının geçmişten günümüze kent yaşantısı anlatılır. Şehrin pek çok dönemini ele alan Liva Paşa Konağı tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir.

İstanbul Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.