Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Kars’a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 45 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Kars uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

İstanbul Kars Uçak Bileti
İstanbul Kars Uçak Bileti

Tipik bir Anadolu şehrinden çok daha fazlasını barındıran Kars, dört bir yanı tarihle dolu bir kenttir. Çağlar öncesine dayanan tarihin, modern çizgi ile birleştiği kent gezginlerine unutulmaz bir tatil rotası sunar. Pek çok açıdan Rus mimarisi etkisinde kalan şehir muazzam ölçüler ile yapılan geniş caddeleri ve hala aktif olarak kullanılan taş evleri ile dikkatleri üzerine çeker.

Yazın ayrı bir güzelliğe sahne olan Çıldır Gölü, kışın ise 1965 metreye kadar ulaşır. Göl bu hali ile 80 cm derinliğinde donarak hipnotik beyaz bir çöle dönüşür. Kışın buzların altında güzel bir şekilde yağlanan balık avı, yöre halkının en büyük aktivitelerinden biridir. At binmek içinde sıklıkla tercih edilen Çıldır Gölünün buzları nisan güneşinde yavaşça erir.

Sarıkamış sahip olduğu kristal toz kar ile Alp’ler ile eşdeğer bir güzelliğe sahiptir. Özellikle snowboard yapanların Türkiye’de ilk adreslerinden biri olan bölge, buzlanma yapmaması ile oldukça büyük bir beğeni toplar. Aynı zamanda Sarıkamış’a sahip olduğu bölgenin iklimi neticesinde 57 gün kar yağar ve 141 gün kar yerde kalır.

İstanbul Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.