Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Kahramanmaraş’a her gün en az 7 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 55 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

En hesaplı, en ekonomik İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti almak isteyenler için fırsatlar.. Sadece bir tıklama ile çok ucuz uçak bileti TatilCity.NET’de..

Kahramanmaraş’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Kahramanmaraş Uçak Bileti
İstanbul Kahramanmaraş Uçak Bileti

Tam manasıyla bir tarih kenti olan Kahramanmaraş içerisinde mağaralar, müzeler ve kaleler ile turistlerin ilgi odağı konumunda. Kahramanmaraş’ta gezilebilecek pek çok yer bulunuyor. Bunlardan ilki meşhur Kahramanmaraş Kalesi’dir. Dikdörtgen yapılı kalenin M.Ö. 1 veya 2. Yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir. Prehistorik, Hitit, Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait pek çok ilgi çekici mirası görmek isteyenler ise Kahramanmaraş Müzesi’ni ziyaret edebilirler.

Sarp bir kaya üzerine inşa edilmiş olan Hurman Kalesi, Maraş’ın Afşin ilçesinde yer almaktadır. Bizans dönemine ait olduğu düşünülen kalenin pek çok ziyaretçisi bulunuyor. Yine Afşin ilçesinde yer alan Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii ise 13. Yüzyıldan kalma eşsiz bir tarihi kalıntıdır.

Maraş’ta Kapalıçarşı’ya bitişi olan Taş Han’ın Dulkadiroğulları döneminde yapıldığı düşünülmektedir. Ceyhan Taş Köprü ise eski Kahramanmaraş–Göksun yolunda konumlanmaktadır. Kahramanmaraş Kapalıçarşı, erken Osmanlı dönemi Kapalı Çarşı örneklerinden birisidir. Kent merkezinin 150 km uzağındaki Ekinözü içmeleri şifalı suyu ile bilinmektedir. Mesirelik bir alan olarak doğal güzelliği ile dikkat çeken Döngel Şelaleleri ise doğa ile buluşmak isteyenler için büyük bir fırsat.

İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Kahramanmaraş’a ya da Kahramanmaraş’tan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul Maraş uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti web sitemizde çok ucuz!