Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Kahramanmaraş’a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 15 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasta-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

İstanbul Kahramanmaraş Uçak Bileti
İstanbul Kahramanmaraş Uçak Bileti

Mimari çeşitlilik açısından geniş bir yelpazeye kucak açan Kahramanmaraş, ülkemizin kültürel ve dini turizmine hitap eden yegane noktalarından biridir. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından aktif bir yerleşim birimi olarak kullanılan şehir, günümüzde oldukça farklı uygarlıklara ait yapılara ev sahipliği yapar. Kahramanmaraş aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan bir kenttir.

Şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunan Taş Köprü, Kahramanmaraş-Kayseri kara yolunda yer alır. Dulkadiroğulları Beyliği tarafından yapıldığı bilinen köprü, Ceyhan Nehri üzerinde bulunmasından dolayı ‘Ceyhan Köprüsü’ olarak da adlandırılır. 1563 yılına ait olduğu bilinen köprünün zaman içinde farklı uygarlıklar tarafından restorasyon döneminden geçirildiği bilinir. Uzunluğu 158 metreyi bulan yapının 6 adet kemer gözü vardır.

Germenicia Antik Kenti, Kahramanmaraş’ın en eski mahallelerinde yapılan kazı çalışmaları sonucunda gün yüzüne çıkarılan eserlerin sergilendiği yerdir. M. S. 300 ve 400 yılları arasında yaşamın olduğu bilinen Germenicia’nın büyük bir bölümünün hala yer altında olduğu bilinir. Yamaç villalar, surlar ve Roma dönemine ait kalıntılar ile antik kent büyük bir merak uyandırır.

İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.