TatilCity.NET İstanbul İzmir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan İzmir’e pek çok uçuş yapılır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

En uygun fiyatlar ile İstanbul İzmir uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik uçak biletini bulmak isteyenler için TatilCity.NET. Sizler için hazırladığımız en hesaplı İzmir uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City..

İzmir’de nerelere gidebiliriz?

"<yoastmark

Türkiye’nin en güzle şehirlerinden birisi olan ve Ege Bölgesi denilince akla ilk gelen İzmir’de hem tarihi, hem doğal hem de kültürel manada gezilip görülecek pek çok yer mevcuttur. Örneğin Kordon Boyu, İzmir denilince akla ilk gelen yerdir. Yürüyüş yolu, kafe ve restoranları ile harika vait geçirebileceğiniz bir yer. İzmir’e gelip de Konak Meydanı’na gitmemek olmaz. İzmir’in simgesi olan tarihi saat kulesi meydanın tam ortasındadır ve turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.

Tarihi Asansör, İzmir’e tepeden bir bakış atmak, çevreyi daha iyi görme isteyenler için yerinde bir tercih olacaktır. Vapur sefası ile Karşıyaka keyfi de İzmir’de bir başkadır. Alsancak ise İzmir’in kalbi gibidir. Mağaza, kafe ve restoranları ile İzmir’in gece hayatını tatmak isteyenler için birebir.

Şehrin tarihi dokusunu keşfetmek isteyenler için ise Efes Harabeleri en doğru tercih olacaktır. Efes’in antik kent ve tiyatrosu binlerce yıl öncesine dayanıyor. Ayrıca müzeye girebilir bu tarihi yolculuğa şahit olabilirsiniz. Şirince ise dünyaca ünlü bir köydür. Esi Rum evlerinin pansiyon olarak kullanıldığı bu şirin yerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Turistik bir yer olan Çeşme de limanı ve çarşısı ile güzide tatil yerlerindendir.

Uçak biletinde indirim!

İzmir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul ile İzmir arasında gidiş dönüş yapılan tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanıyor. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul İzmir uçak bileti alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları çok ekonomik..