Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET‘de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Uçuş için size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istiyoruz. İstanbul’dan Iğdır’a günlük 12 uçuş yapılmaktadır. İstanbul’dan Iğdır’a uçuş süresi aktarmasız 1 saat 55 dakika, aktarma dahilinde 8 saat 25 dakika sürmektedir.

[insert page=’igdirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Iğdır uçak bileti al!

Siz de İstanbul‘dan Iğdır’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz İstanbul Iğdır uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik İstanbul Iğdır uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Iğdır Uçak Bileti
İstanbul Iğdır Uçak Bileti

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan ilimiz Iğdır, pek çok tarihi yapısı ile dikkatleri üzerine çeken gezmekten keyif alabileceğiniz bir şehir. Tarihi yapısı ile dikkat çeken ilk yer Tuz mağaraları. Günlük neredeyse 60 ton tuzun çıkarıldığı bu ilginç mağaralarda ayrıca solunum hastası kişiler şifa buluyor. Tuzluca ilçesinde bulunan Köroğlu Kalesi’nin Aras Nehrin güvenliğini sağlamak amacıyla kurulduğu düşünülüyor. İlde bir göktaşının düşmesi üzerine tüm gözler gök taşının düştüğü Karakoyunlu’ya bağlı Korhan Yaylası’na çevrildi. Arizona’daki Barringer Krateri’nden sonra derinlik ve büyüklük açısından dünyanın ikinci sırasında ve turistlerin oldukça ilgisini çekmekte.

Hacı İbrahim Gökdek adına yaptırılmış olan Gökdekli Kümbeti yöre halkı açısından büyük öneme sahip. Günümüze kadar gelebilmiş olan bu ümbetin içerisindeki mezarların kimlere ait olduğu net olarak bilinmiyor. Harman Döven Kervansarayı bir diğer önemli yapı. Bu kervansaray Surmari Emri Şerafettin Ejder tarafından 12. yüzyılda yaptırılmış. Motif ve süslemeleri ile ziyaretçilerin ilgisini çeker. Ermenistan sınırında yer alan Karakale Harabesi ise tarihin en eski yerleşim alanlarından.

İstanbul Iğdır Uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın İstanbul’dan Iğdır’a ya da Iğdır’dan İstanbul’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik İstanbul Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Iğdır uçak bileti Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’igdir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.