Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 5 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Hatay uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Hatay Uçak Bileti
İstanbul Hatay Uçak Bileti

UNESCO tarafında ‘barış kenti’ ilan edilen Hatay, üç büyük dinin bir arada yaşadığı topraklara sahiptir. Türkiye’nin en tarihi yerleşim yerlerinden biri olan bölge, farklı dönemlere ait birbirinden güzel eserlere kucak açar. Kaplıca kültürü ile de son derece gelişme gösteren Hatay, barındırdığı tarihi ve doğal güzellikler ile yaz ve kış olmak üzere dört mevsim boyunca da ayrı bir görselliğe kapılarını açar.

Dünyanın en büyük ikinci mozaik koleksiyonuna sahip olan Hatay Arkeoloji Müzesi, Antakya’dadır. Sikke koleksiyonu açısından ise dünyanın sayılı müzeleri arasında gösterilen yapı özellikle Narlıca, Güzelburç ve Samandağ’da gerçekleştirilen kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen eserlerin sergilendiği mekandır. Hatay’ın karanlık tarihine ışık tutan arkeoloji müzesi Helenistik, Roma, Hitit ve Bizans döneminden kalıntılar barındırır.

‘Dinler şehri’ Hatay, yalnızca ülkemizin için değil, dünya dinleri açısından da büyük bir önem taşıyan noktadır. Hac Dağı eteklerinde ve Asi Nehrinin yamaçlarına kurulu olan St. Pierre Kilisesi Hz. İsa’nın 12 Havarisinden biri olarak bilinen Aziz Petrus’un, Katolik inancını dünyaya yaydığı merkez olarak bilinir. Hristiyan dünyası içinde oldukça büyük bir öneme sahip olan kilise, yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

İstanbul Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.