Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 55 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Giresun uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Giresun Uçak Bileti
İstanbul Giresun Uçak Bileti

Yeşille mavinin buluştuğu Giresun, birbirinden güzel manzaralara ev sahipliği yapar. 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahne olan kent, doğal ve tarihi bakımdan gezilmesi gereken pek çok zenginliğe sahiptir.

Karadeniz’de bulunan iki adadan biri olan Giresun Adası, 40.000 metrekarelik bir alana ev sahipliği yapar. Doğu Karadeniz’de yaşamın olduğu tek ada olan bölge, Giresun kara parçasının 2 kilometre ötesinde bulunur. Tekne ile yaklaşık 30 dakikalık bir sürede varılabilir. Mitolojide güç tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği yer olarak geçen Giresun Adası bu özelliği ile BBC’de belgesel konusu olması sonucu dünya genelinde tanındı. Flora ve fauna açısından geniş bir yelpazeye kucak açan bölge, şehrin yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu noktadır. Ada, her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali kapsamında birbirinden güzel görüntülere sahne olur.

Tirebolu ilçe merkezindeki Tirebolu Kalesi, denizin üzerinde bulunan şehre hakim büyük bir kaya parçası üzerine kuruludur. İnşa tarihi M. Ö. 15, yüzyıla dayanan kalenin taşları Osmanlı dönemine aittir. Surları günümüze kadar ulaşan yapı, görkemli duruşu ile dikkat çekicidir.

İstanbul Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.