Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Giresun uçak bileti TatilCity.NET‘de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Uçuşunuzda size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istiyoruz. İstanbul’dan Giresun’a günlük 21 uçuş yapılmaktadır. İstanbul’dan Giresun’a uçuş süresi aktarmasız 1 saat 35 dakika, aktarma dahilinde olmakla beraber 3 saat 15 dakika sürmektedir.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Giresun uçak bileti al!

Siz de İstanbul’dan Giresun’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz İstanbul Giresun uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik İstanbul Giresun uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Giresun Uçak Bileti
İstanbul Giresun Uçak Bileti

Yeşili, doğası ve tarihi ile Giresun, Karadeniz bölgesinin öne çıkan şehirlerinden bir tanesi. Giresun’a seyahatinizde gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Şehrin simgelerinden Giresun Kalesi özellikle manzarası ile büyülüyor. Şehri tepeden izlemek ve bu manzaranın keyfini sürmek isteyenler kaleye çıkabilirler. Bir diğer tarihi kale ise Tirebolu Kalesi. Tıpkı Giresun Kalesi’nde olduğu gibi buradan da deniz manzarasını izlemek oldukça keyifli. Giresun Adası ise bölgedeki iki adadan bir tanesi. Turizm açısından oldukça önemli olan bu kalede manastır, kule ve sur kalıntılarını görebilirsiniz.

Benzerine az rastlanan Kuzalan Şelalesi ve Mavi Göl, yeşilliğin kalbinde akan berrak suyu ve temiz havası ile sizleri bekliyor. Karagöl Dağları ve Yaylası, konum bakımından bir çok obaya sahip. Doğa harikası bir buzul göl olan Aygır Gölü ise 3107 metrelik Karagöl tepesinin altındadır. Giresun tarihini yakından incelemek isteyenler ise Giresun Müzesi’ni ziyaret edebilirler. Hellenistik dönemdem Roma ve Osmanlı’ya kadar pek çok tarihi eseri bu müzede görebilirsiniz. Yaylaları ile ünlü Giresun’un Paşakonağı Yaylası ve Kümbet Yaylası aileniz ile birlikte gidebileceğiniz alabildiğine yeşil ve doğanın tam kalbi olarak tanımlanabilir.

İstanbul Giresun Uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın İstanbul’dan Giresun’a ya da Giresun’dan İstanbul’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik İstanbul Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Giresun uçak bileti Sabiha Gökçen Havalimanı ya da Atatürk Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.