Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 10 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Gaziantep uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti
İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm açısından aktif şehirlerinden biri olan Gaziantep, köklü bir geçmişe tanıklık eder. Çeşitli medeniyetlerin uğrak noktası haline gelen kent, yıllar içinde pek çok mirası bünyesinde barındırdı. Osmanlıdan günümüze kadar bakırcılık ve demircilik gibi pek çok zanaatkarın adresi olan Gaziantep, taşlı ve dar sokakları ile mistik bir hava yaratır. Muhteşem damak lezzeti ile adını dünya genelinde duyuran şehir; sahip olduğu antik kentleri, müzeleri, hanları, kaleleri ve tabiat güzelliği ile büyük bir beğeni uyandırır.

Zeugma Antik Kentinden çıkan kalıntıların sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi 30.000 metrekarelik Eski Tekel Fabrikası üzerine kuruludur. Üç adet bina topluluğundan oluşan yapının, 8.000 metrekarelik sergi alanı bulunur. Üç kattan meydana gelen müze, dünyanın en önemli mozaik müzeleri arasında gösterilir. Şehrin simgesi haline gelen ‘Çingene Kızı’ ve Zeugma’nın savaş ve barış tanrısı olan ‘Mars Heykeli’ ile büyük ilgi çeken müze, şehirde ilk çağlardan itibaren hüküm süren pek çok medeniyetin izini barındırır. Özellikle Roma dönemi çeşmesi, sütunları, heykelleri, lahitleri ve mezar stelleri ile büyülü bir ambiyans uyandırır.

İstanbul Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.