Çok ucuz İstanbul Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Eskişehir uçak bileti fiyatları

TatilCity.NET İstanbul Eskişehir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Eskişehir’e her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Eskişehir Uçak Bileti
İstanbul Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu’nun en modern kenti denildiğinde akla gelen ilk yer olan Eskişehir’de gezilebilecek pek çok doğal ve tarihi yer bulunuyor. Bunlardan birisi şehrin en eski yerleşim alanlarından birisi olan Odunpazarı’dır. Dar sokakları tarihi yapısı ve sevimli nostaljik evleri ile dikkatleri çekmektedir. Türiye’nin Venedik’i diyebileceğimiz Porsuş Çayı da yine Eskişehir’de bulunuyor ve burayı ziyaret eden turistlerin ilgi odağı olmaktadır.

Porsuk çayının bağlantı noktasına yapılan Kentpark ise uzun plajı ile dikkat çeken yapay bir denizdir. Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, Eskişehir’in bir başka önemli parkıdır. Şato, korsan gemi bulunan parkta su sporları yapmak mümkündür. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi’nde devlet adamı, sporcu, sanatçı gibi değerli insanların balmumu heykellerini görmek mümkündür. Doktorlar Caddesi, Eskişehir’in en renklive işle caddesi olarak dikkat çekiyor. Lületaşı Müzesi’nde çeşit çeşit ve farklı renklerde oyulma taşları görebilirsiniz. Odunpazarı’nda bulunan bu müzede hediyeli eşyalar da mevcut.

İstanbul Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini arama sayfasından bulabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Eskişehir’2 ya da Eskişehir’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Eskişehir uçak bileti web sitemizde.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Eskişehir uçak bileti Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Eskişehir uçak bileti Atatürk Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Eskişehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz.