TatilCity.NET İstanbul Erzurum uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Sinop’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Erzurum’a 1 saat 45 dakika sürmektedir.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Erzurum uçak bileti fiyatları

En hesaplı ve ekonomik Erzurum ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Erzurum uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Erzurum Uçak Bileti
İstanbul Erzurum Uçak Bileti

Tarihi mekan gezmeyi sevenler ve kayakçılar için oldukça özel bir yere sahip olan Doğu Anadolu’nun güzide şehirlerinden Erzurum’da gezip görülecek pek çok yer var. Bunlardan birisi taşları kırmızı tuğladan yapılmış olan Erzurum Saat Kulesi’dir. Emir Saltuk’a ait olduğu tahmin edilen Üç Kümbetler’in 12. yüzyılın sonlarında veya 13.yüzyılın başlarında yapıldığı düşünülmektedir. Dünyanın en yüksek üçüncü şelalesi konumunda olan Tortum Şelalesi muhteşem bir görüntü oluşturmakla beraber şelalenin aktığı yerde piknik alanları ile dikkat çekmektedir.

Erzurum’un eski camisi olan Ulu Cami, 1179 yılında Saltuklu Emiri Nasreddin Aslan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Elbette kış sporlarına ilgi duyanların mutlaka görmesi gereken Palandöken Kayak Merkezi’dir. Pistlerin uzunluğu 28 km olmakla beraber dünyanın en uzun ve dik kayak pistleri mevcuttur. Erzurum Yakutiye Medresesi ise şehrin en işlek caddelerinden birindedir. 1310 yılında Yakut Gazani tarafından yaptırılmıştır. Erzurum’da da Peri Bacaları’na benzer bir yapı vardır. Adı Narman Peri Bacaları olan bu doğal yapıyı mutlaka görmelisiniz.

İstanbul Erzurum uçak bileti buluyoruz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Erzurum uçak bileti Atatürk Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Erzurum uçak bileti Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ucuz İstanbul Erzurum uçak bileti

Erzurum‘a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Erzurum’a ya da Erzurum’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul Erzurum uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Erzurum uçak bileti satın isteyenler fiyatlarımızı görmeden karar vermesin.