Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 55 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Erzurum uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Erzurum Uçak Bileti
İstanbul Erzurum Uçak Bileti

Kış sporları için oldukça elverişli olan Erzurum, Doğu Anadolu’nun en büyük ilidir. Dört bir yanı manevi değerlerle çevrili olan kent, tarih boyunca birbirinden farklı dinlere ve kültürlere beşik olması ile bilinir. Anadolu Selçuklularının önemli bir savunma ve yerleşim merkezi olan Erzurum, aynı zamanda bu dönemin değerli eserlerine de ev sahipliği yapar.

Basık külah şeklinde örtülü olan Üç Kümbetler, Anadolu’da bulunan anıt mezarların ülkemizdeki en önemli örneklerini simgeler. Orta Asya Türk takviminde kullanılan yılan, kartal, yarasa gibi figürleri ile öne çıkan yapılar, kubbe altındaki üçgen süslemeleri ile ayrı bir öneme sahiptir.

Tarihte Mondros Mütarekesinden sonra bir dönem ‘Ermeni Vilayeti’ olarak nitelendirilen şehirler arasında olan Erzurum, Anadolu’da direnişin simgelerinden biridir. Doğu Anadolu halkının ayaklanmasının ardından Kazım Karabekir önderliğinde Doğu İlleri Müdafa-i Hukuk Cemiyeti kurulur. ”Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür ve ayrılamaz”, ”Manda ve himaye kabul edilemez” gibi önemli maddelerin karara bağlandığı yer olan Erzurum Kongre Binası, Türkiye Cumhuriyeti için büyük bir adımın öncüsüdür.

İstanbul Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.