İstanbul Elazığ uçak bileti satın alıp bilgiye ihtiyaç duyanlara bilgi de veriyoruz. İstanbul’dan Elazığ‘a her gün en az 5 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika sürmektedir.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Elazığ uçak bileti al!

Çok ucuz fiyatlar ile İstanbul Elazığ uçak bileti web sitemizde. İstanbul Elazığ uçak bileti için de servis bedellerini çok düşük tuttuk. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Elazığ Uçak Bileti
İstanbul Elazığ Uçak Bileti

Elazığ’a seyahat edenler için gezip görebilecekleri pek çok yer mevcut. Bunlardan birincisi Harput Kalesi’dir. Urartular zamanında yapılmış olan kale iç ve dış olmak üzere iki bölmeden oluşur. Keban Barajı yapımı sırasında ortaya çıkan önemli arkeolojik eserleri görmek isterseniz eğer Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ne mutlaka uğrayın.

Artuklu hükümdarı Fahreddin Karaaslan’ın emri ile 12. yüzyılda yapılmış olan Elazığ Ulu Cami kentin en eski camisi olmakla beraber görenlerin ilgisini çekmekte. Türkiye’nin en derin göllerinden birisi olarak bilinen Hazar Gölü yine buradadır. Bu gölde balıklar da mevcuttur. Karabalık ve aynalı sazan avı yapılır. Ayrıca gölün manzarasını rahatça izlemek adına etrafta dinlenme tesisleri de bulunuyor. Buzluk Mağarası ise yaz aylarında dahi buz sarkıtları ile dikkatleri çeker.

İstanbul Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için THY uçak bileti satın alınabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Elazığ’a ya da Elazığ’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul Elazığ uçak bileti de sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : İstanbul Elazığ uçak bileti web sitemizde çok ucuz.