Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Delhi uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Yeni Delhi’ye günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Delhi uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Yeni Delhi’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Delhi uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Delhi’de nerelere gidebiliriz?

Ucuz İstanbul Yeni Delhi Uçak Bileti
Ucuz İstanbul Delhi Uçak Bileti

Delhi Hindistan’ın başkentidir. Şehir iki bölümden oluşmaktadır. Eski Delhi’de İslam tarihine özgü pek çok cami, kale ve anıt bulunmaktadır. Hindistan’ın en büyük üçüncü şehri olan Delhi ülkenin ekonomik olan en refak, modern ve hareketli şehirlerindendir. Burada bir çok hükumet binası da vardır. Şehrin nüfusu yaklaşık olarak 15 milyon kadardır. Şehir her ne kadar karmaşık olsa da bazı bölgeleri sessiz ve sakindir. Şehir kültür ve tarihiyle, mimarisiyle dikkat çekiyor.

Ekonomi olarak diğer şehirlerden pahalıdır. Ülkenin sanayi ve özellikle teknolojik sektörünün nabzı burada atmaktadır. Bilim teknolojileri, bankacılık, telekomünikasyon sektörlerinin can alıcı noktasıdır. Ülke ekonomisine katkı sunan bir şehirdir.

Delhi’nin geçmişi 5000 yıl öncesine kadar uzanır. Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri diyebiliriz. Delhi yedi tarihi şehir üzerine kurulmuştur. Dünyaca ünlü finans merkezlerinden biri olan Connaught Place burada yer alır. Buraya geldiğinizde Khan pazarını ve 15. yüzyıl Lodi Bahçeleri’ni ve 10. yüzyıl Qila Rai Pithora’yı gezmeyi unutmayın.

Ülkenin en lüks konutları da burada yer almaktadır. Bunlardan bazıları Golflinks, Malcha Marg, Westend, Jorbagh, Shantiniketan… Şehrin otantik ve doğa yönünden etkileyici yerlerinde gezmek veya yaşamak istiyorsanız Chattapur ve Westend Greens gibi çiftlik evleri görülmeye değer güzelliktedir.

İstanbul Delhi uçak bileti fiyatları

Yeni Delhi seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Yeni Delhi seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Yeni Delhi uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Yeni Delhi uçak bileti satın alınabiliyor.

İstanbul Yeni Delhi uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.

Hindistan vizesi almak isteyenler bizi arayabilir.