TatilCity.NET İstanbul Çanakkale uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Çanakkale’ye pek çok uçuş yapılır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Çanakkale’ye 50 dakika sürmektedir.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Çanakkale uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Çanakkale ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity. Net’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Çanakkale uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı uçak biletleri için doğru adres Tatil City…

Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Çanakale Uçak Bileti
İstanbul – Çanakale Uçak Bileti

Çanakkale özellikle Kurtuluş Savaşı zamanlarında zorlu düşman mücadelesine tanık olan bölgeleri ile hem yerli hem de yabancı turistleri çekmektedir. Bu sebeple şehitli Çanakkale’de en sık ziyaret edilen yerlerin b aşında gelmektedir. Muazzam boğaz manzarasına tanık olmak isteyenler Kordon Boyu‘ na uğramak isteyebilirler. 1889 yılında inşa ettirilen ve pek çok türküye konu olan Aynalı Çarşı da Çanakkale de yer alan ve insanların ilgisini çeken bir yerdir.

Aristo’ya kadar uzanan tarihi ile Çanakale’nin Assos ilçesi görülmeye değer. Yunanlı filozofun burada öğrencilerine ders verdiği biliniyor. Türkiye’nin önde gelen turistik ada Bozcaada şirin rum evleri ile çevrelenmiş bugün pek çok turisti çeken bir yerdir. Pek çok filme de konu olmuş Truva Antik Kenti ise hiç şüphesiz ilk uğrak yerlerindendir.

İstanbul Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. AtlasGlobal, Borajet, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus gibi pek çok firması Çanakkale’ye seyahat etmekle beraber uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanul Çanakkale uçak bileti alınabilir..

Havalimanı Transfer

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Çanakkale uçak bileti satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Çanakkale uçak bileti satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Çok ucuz fiyatlar ile İstanbul Çanakkale uçak bileti web sitemizde.