Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Bodrum’a günde en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Bodrum uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Bodrum Uçak Bileti
İstanbul Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin pek çok açıdan en güzel topraklarına hakim olan Bodrum, yaz turizminin dünyaca ünlü başkentlerinden biridir. Kendine özgü mimarisi, eşsiz güzellikteki koyları, dünya üzerindeki en güzel plajları ve samimi balıkçı köyleri ile görenleri kendine hayran bırakan kent, özellikle son 30 yıldır ülkemizin cennet köşelerinden biri haline geldi.

Şehrin tarihsel simgelerinden biri olan Bodrum Kalesi, 1402 yılında St. John Şövalyeleri tarafından şehre yerleşen koloniler tarafından inşa edildi. Yüzyıllar boyunca ayakta kalan kulelerinin muhteşem Ege Denizine baktığı kale, Ortaçağ’dan kalma eşsiz eserlerden biridir. Günümüze kadar özenle korunarak gelen yapı, aynı zamanda içinde Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesini de barındırır. Doğa, tarih ve kültür üçlüsünü bir arada bulabileceğiniz ender yerlerden biri olan Bodrum Kalesi, ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat keyfi yaşatır.

Şehrin denize girilebilecek ve sonrasında güzel bir akşam yemeği yeme fırsatı sunan en iyi adresleri arasına adını yazdıran Yalıkavak ve Gümüşlük, bahar ve yaz aylarında Bodrum’un daimi rotalarından birini oluşturur. Popüler sahil kasabalarından olan bu ikili, güneşin doğuşunu ve batışını en güzel şekilde izleyebileceğiniz noktalardır. Aynı zamanda bölge, Bodrum’un yerel kültürünü yansıtan güzide merkezlerdir.

İstanbul Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.