TatilCity.NET İstanbul Batman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Batman’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Batman’a 1 saat 55 dakika sürmektedir.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ucuz İstanbul Batman uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik ucuz İstanbul Batman uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Batman uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Batman’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Batman Uçak Bileti
İstanbul Batman Uçak Bileti

Birçok türküye konu olmuş dünyaca ünlü Malabadi Köprüsü ve Hasankeyf Batman’da görülecek yerlerin başında geliyor. Sular altında kalması ile gündeme gelen Hasankeyf, bu bağlamda daha çok ilgi çekmekte ve her gün ziyaretçi sayısı artmaktadır. Hızır Bey Camii ise 1512 senesinde yapılmış olup Batman’ın Kozluk ilçesinde yer almaktadır. Hıristiyanlar tarafından kutsal kabul edilen Turabidin bölgesinin en uç noktasında bulunan Süryani Mor Kiryakus Manastırı da görülmeye değer yerlerden.

İstanbul Batman uçak bileti hem de çok ucuz..

Kandil Kalesi tarihi bir kaledir. Mevkii olarak Sason’a giden eski yol üzerindeki Bölükkonak (Hergemo) köyünün güneyinde bulunan bir tepenin üzerinde konumlanır. Hasankeyf Yolgeçen Hanı ise ulaşımın suyolları ile yapıldığı devirlerde, Dicle Nehrinin karşı sahiline gidip gelmek için salların önünde bekleyen insanların dinlenme yeriydi. Bu mağara tarihi olup turistlerin ilgisini çekmektedir.

İstanbul Batman uçak bileti fiyatları

Batman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Batman’a ya da Batman’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Batman uçak biletini alabilirsiniz. İstanbul Batman uçak bileti satın almak için bilet arama motorunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Batman uçak bileti alanlar için transfer bilgileri

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Batman uçak bileti alanlar için Atatürk Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Batman uçak bileti alanlar için Kars Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Batman uçak bileti web sitemizde çok ucuz.