TatilCity.NET İstanbul Balıkesir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Balıkesir’e pek her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. İstanbul’dan Balıkesir’e uçuş süresi de yaklaşık olarak 1 saat 10 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Balıkesir uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Balıkesir ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı Balıkesir uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Balıkesir Uçak Bileti
İstanbul Balıkesir Uçak Bileti

Doğal güzellikleri ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışından gelen turistlerin de ilgisini çeken Balıkesir’de gezip görülmeye değer pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birisi Ayvalık, Sarımsaklı’dır. Balıkesir Ege kıyısında bulunan Sarımsaklı en meşhur turizm beldelerinden birisidir. Ucuzluğu ve temizliği ile bilinen bu tatil köyünün plajında doğa ile baş başa kalabilirsiniz. Bir başka yer ise Cunda Adası’dır. Çamlı Manastır, Koruyan Meryem Manastırı gibi tarihi binalar ilginizi çekebilir. Ayrıca Şeytan Sofrasını da görmeden geçmemenizi öneririz.

2 milyon civarında kuşun bulunduğu Kuş Cenneti Milli Parkı Manyas’ta bulunmaktadır. Ayrıca Manyas gölünde çeşitli balık ve kaplumbağaları da görmek mümkün.  MÖ 2000’den başlayan tarihiyle deniz ve yeşilin birleştiği Kaz Dağı doğal güzelliği ile sizleri büyüleyecek. Antik şehir Antandros Kenti Truva Savaşı’ndaki önemli rolü ile biliniyor. Bu tarihe tanıklık etmek isteyenler ziyaret edebilir. Tatilcilerin uğrak noktalarından birisi olan Burhaniye, Ören ise minik bir sahil kasabası. Pek çok yabancı turistin de uğrak noktası olan bu yer sahilleri ile ün yapmıştır.

Tatil bölgeleri ve doğal güzellikleri ile Avşa ve Marmara Adaları, Ada turizmini sevenler için birebir. Tekne turlarının sıklıkla yapıldığı bu yer genelde bahar ve yaz aylarında tercih ediliyor.

İstanbul Balıkesir Uçak Bileti Fiyatları

Balıkesir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için THY uçak bileti kullanılabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Balıkesir’e ya da Balıkesir’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Balıkesir uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Eğer Sabiha Gökçen Havalimanı’na deniz otobüsü ile gitmeyi arzu ederseniz Sabiha Gökçen, Pendik Deniz Otobüsü İskelesi’ne 14 km’lik bir mesafede bulunuyor. Buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Balıkesir Uçak Bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Balıkesir Uçak Bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Web sitemizde İstanbul Balıkesir Uçak Bileti çok ucuz.