Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 15 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Balıkesir uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Balıkesir Uçak Bileti
İstanbul Balıkesir Uçak Bileti

Tarihi oldukça eskilere dayanan Balıkesir, her bir toprağı ile muhteşem bir güzelliğe ev sahipliği yapar. Keşfedilmeyi bekleyen tabiat güzellikleri, yemyeşil ormanları, farklı çağlara ait antik kentleri ve ödüllü sahilleri ile şehir birbirinden güzel manzaralara sahiptir.

Edremit ilçesi Altınoluk sınırları içinde olan Antasdros Antik Kenti, M. Ö. 1200’lü yıllara dayanır. Üzerinde bulunan mozaiklerle belli bir üne kavuşan bölgede şehre ait kanalizasyon ağı ve döneme ait lahitler yer alır. Nekropolis, Kent Suru, Roma Evi ve Yamaç Ev gibi çok sayıda esere ev sahipliği yapan antik kentin adı Troya Savaşında da geçer. Bölgede gerçekleştirilen kazı çalışmaları neticesinde ele geçirilen bazı buluntular günümüzde Bursa Arkeoloji Müzesinde bulunur.

Mitolojide geçen adı ile ”İda Dağı” olarak bilinen Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale sınırları içindedir. Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği bölge ünlü güzellik yarışmasının geçtiği yerdir. İrili ufaklı pek çok şelalenin yer bulduğu Kaz Dağları gürgen, kestane ve meşe ağaçlarının yetişme alanıdır. Milli park statüsüne sahip olan dağlar, doğaseverlerin şehirdeki uğrak noktasıdır.

İstanbul Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.