Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 10 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Artvin uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Artvin Uçak Bileti
İstanbul Artvin Uçak Bileti

Toplamda 7 adet ilçeye ev sahipliği yapan Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesindedir. Gürcistan ve Türkiye arasında sınır ili görevi gören şehir, bu özelliği ile insan profili ve şehir mimarisi olarak oldukça kozmopolit bir görünüme sahiptir. Yemyeşil ormanları, yüksek platoları, krater gölleri, uçsuz bucaksız yaylaları ile ülkemizde tabiat zenginliğinin doruklara ulaştığı bölge, dört mevsim boyunca da muhteşem manzaralara kucak açar. Artvin günümüzde tarihi yapısı, doğal güzellikleri ve kültürel özellikleri ile ziyaretçileri tarafından büyük beğeni toplar.

1250 metre yükseklikteki Artvin Kafkasör Yaylası, Artvin şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktadır. Bölge her yıl temmuz ayından düzenlenen ”Artvin Kafkasör Yaylası Turizm Kültür ve Sanat Festiveli” adı altında gerçekleşen ‘boğa güreşleri’ ile çevre şehirlerden pek çok misafiri konuk eder. Doğa ile iç içe olan bölgeye Artvin Belediyesi tarafından düzenlenen turizm çalışmaları neticesinde 80 yatak kapasiteli bungalov evler inşa edildi.

Şehrin en çok turist çeken bölgelerinden biri Atatepe’dir. Türkiye’deki en büyük Atatürk heykelinin yer aldığı bölge, üç vadiyi gören bir konuma sahiptir. Mustafa Kemal’in Büyük Taarruz Zaferi öncesi Ayfon’daki duruşunu simgeleyen anıtın etrafı, zenginleştirilen şehir terası ve restoran ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatır.

İstanbul Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.