TatilCity.NET İstanbul Antalya uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Antalya’ya pek çok firma tarafından uçuş yapılmaktadır. Her gün 38 kalkış yapılmaktadır. Uçuş süresi İstanbul’dan Antalya’ya yaklaşık olarak 1 saat 15  dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Antalya uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Antalya ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.Net’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Antalya uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en ekonomik uçak biletleri için doğru adres Tatil City…

Antalya’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Antalya Uçak Bileti
İstanbul Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde turistlerin en uğra noktası Antalya ili ve çevresidir. Pek çok tarihi ve doğal açık alanı olduğu gibi plajları ve otelleri ile de bir çekim merkezidir. Antalya denilince akla ilk olarak Kaleiçi gelmektedir. Marinası, kafe ve restoranları ile küçük büyü herkesin keyif alacağı bir yerdir. Roma Tiyatrolarının günümüzde sahnesi ile ulaşılabilen en önemli örneği Aspendos tiyatrosu da Antalya’dadır.

Tatil köyleri denilince akla ilk gelen ilçelerden birisi Kemer’dir. Marinası ve gece eğlence hayatı ile dikkatleri çeker. Günümüzde Noel Baba’nın doğduğu ve yaşadığı yer olarak ilgi gören Demre’nin yapımına 5. Yüzyılda başlanmış. Ayrıca burada bir kilse de mevcut ve turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Antik batıkları, amforaları, kanyon ve mağaraları ile Kaş, özellikle son yıllarda turistlerin gözde merkezlerinden biri oldu. Manavgat Şelalesi ise Antalya’nın turist çeken başka bir noktasıdır.

İstanbul Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. AtlasGlobal, Borajet, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus gibi pek çok firma Antalya’ya seyahat etmekle beraber uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Antalya’ya ya da Antalya’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya uçak biletini alabilirsiniz.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]