TatilCity.NET İstanbul Adıyaman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Adıyaman’a her gün en az 5 uçuş yapılmaktadır. İstanbul’dan Adıyaman’a uçuş süresi yaklaşık  1 saat 35 dakika sürer.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Adıyaman uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz İstanbul Adıyaman uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız ucuz İstanbul Adıyaman uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Adıyaman Uçak Bileti
İstanbul Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman pek çok doğal ve tarihi yere ev sahipliği yapar. Nemrut Dağı yolu üzerindeki Cendere Köprüsü bunlardan birisidir. Geniş kemerli bir yapısı bulunan köprüyü gezebilirsiniz. Zülkadiroğulları Beyliği tarafından yaptırılan ilin en büyük camisi Adıyaman Ulu Cami ise şehrin içerisinde yer alır.

Şehirde yer alan St. Paul Süryani Kilisesi 18. yy’da yaptırılmış olup diğer Katolik kiliselerin aksine sade bir görünümdedir. Nemrut Dağı ören yeri ise görenleri şaşkına çevirmektedir. 2206 metre yükseklikte etkileyici bir manzarası vardır. Buraya çıkmak için ise yüzlerce merdiven çıkmak gerekiyor.

Karakuş Tümülüsü Kadınlar Anıt Mezarı olarak da bilinmektedir. Kommagene Kralı II. Mithridates tarafından annesi İsas adına yaptırılmıştır. Karakuş Tümülüsü olarak anılmasının sebebi ise üzerindeki kartal figürüdür. Haydaran Kaya Mezarları Taşgedik köyündedir ve Güneş Tanrısı Hellias ve Kral Antiochos’un mezarlarının olduğu yer olarak bilinir.

İstanbul Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu hat için tercih edilebilir. İstanbul Adıyaman uçak bileti Pegasus’da hesaplı.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Adıyaman’a ya da Adıyaman’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul Adıyaman uçak bileti arama sistemimizden kolaylıkla satın alınabilir.

Ulaşım Bilgileri

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçeen Havalimanı içinden de İstanbul Adıyaman uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Adıyaman uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : İstanbul Adıyaman uçak bileti web sitemizde çok ucuz.