TatilCity.NET İstanbul Adana uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Adana’ya pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İstanbul’dan Adana’ya 1 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Adana uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Adana ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı Adana uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ve ucuz uçak bileti için doğru adrestesiniz…

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Adana Uçak Bileti
İstanbul Adana uçak bileti

Akdeniz Bölgesinin en büyük şehirlerinden olan Adana’da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer mevcut. Bunlardan biri Adana’nın simgelerinden olan Taşköprü’dür. Romalılardan kalma bu köprü 14 gözlüdür. Bunun dışında Atatürk’ün 1923 yılında şehre ziyaretinde eşi ile konakladığı ev müze haline getirilmiş, Kurtuluş Savaşı’na dair pek çok eser burada sergilenmiştir.

İstanbul Adana uçak bileti fiyatları çok ucuz.

Ulu Cami, Adana’nın en büyük camisidir. Selçuklu ve Emevi izlerini taşıyan cami 16. Yüzyılda yapılmıştır. Adanalıların yaz aylarında bunalıp kendilerini serin yaylalara atmaya imkan tanıyan Akçatekir Yaylası, iç açan yeşil doğal yapısı ve ferah ortamı ile görmek isteyebileceğiniz bir yer. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Misis Antik Kenti Ceyhan Nehri kenarında konumlanır. Kalıntılarında Makedonya, Hitit, Bizans, Roma, Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait izler taşımaktadır.

Çatısındaki Meryem Ana heykelinin küçük bir çocuğa benzetilmesi nedeniyle Bebekli Kilise olarak adlandırılan kilise, Aziz Pavlus Kilisesi’dir. Hem Katolik hem de Protestan cemaatinin ortak kilisesi olması ile de dikkatleri çeker.

İstanbul Adana uçak bileti

Alışveriş yapmak, restoran ya da kafelere oturmak istiyorsanız Adana’da mutlaka Gazipaşa Bulvarı’nı ziyaret etmelisiniz. Çukurova’nın tarihi eserlerinin sergilendiği Adana Arkeoloji Müzesi ise Yunan, Hitit, Bizans, Roma, Osmanlı ve Selçuk dönemine ait pek çok eser sergileniyor. Kanuni Sultan Süleyman ve IV. Murad’ın konaklamış olduğu Ramazanoğlu Konağı da ilginizi çekebilir.

İstanbul Adana uçak bileti fiyatları

Adana’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Adana’ya ya da Adana’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Adana uçak bileti satın isteyenler fiyatlarımızı görmeden karar vermesin.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Adana uçak bileti Atatürk Havalimanı içinden de alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Adana uçak bileti Sabiha Göjçen Havalimanı içinden de alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim-2′ display=’content’]

İstanbul Adana uçak bileti buluyoruz.