İsrail vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. İsrail vize işlemleri tamamlanır. Ucuz israil vizesi için bizi arayın.

İsrail yani resmi adı ile İsrail Devleti, Asya ve Afrika kıtalarının kesiştiği alanda konumlanmıştır. Coğrafi manada Asya Kıtasında yer almaktadır. Kuzeyinde Lübnan ve Suriye, batısında Akdeniz, güneyinde Mısır ve Kızıl Deniz, doğusunda Ürdün, kuzeyinde Lübnan ve Suriye ile çevrelenmiştir. Tarım, sanayi ve turizme dayalı ekonomisi ile İsrail dünyanın en ilgi çeken ülkelerinden birisidir. Ülkeye girişler için İsrail vize başvurusu zorunludur.

Ucuz İsrail vizesi almak isteyenler..

Ucuz İsrail Vizesi - israil vizesi - İsrail vize işlemleri
Ucuz İsrail Vizesi

İsrail, Doğu ile Batı’yı birleştiren, geçmişle günümüzün buluştuğu yaşam tarzlarının ortaya çıktığı bir yer olarak bilinmektedir. Ortalama 4000 yıllık bir Yahudi mirası ve son 50 senelik modern devlet anlayışına sahiptir. Kişi başına düşen milli gelire bakıldığında dünyanın en zengin ülkelerinden birisi olduğu kolaylıkla anlaşılmaktadır. Kibbutz denilen kommünal tarım sayesinde ülkenin gıda ihtiyacını neredeyse kendisi karşılar. İsrail kültürel bakımdan da pek çok önemli şair ve yazara ev sahipli yapmıştır. 20. yüzyılın başlarından bu zamana İsrail’de güzel sanatlar Doğu ve Batı sentezinden oldukça önemli bir şekilde etkilenmiştir.

İsrail vize işlemleri

İsrail Devleti bordo yani umua mahsus pasaportlu kişilerden vize talebinde bulunmaktadır. Ancak hususi, hizmet ve diplomatik pasaportlu kişilere 90 günlük bir vize muafiyeti sağlamaktadır. Ancak umuma mahsus bordo pasaportlu kişiler mutlaka seyahat öncesinde vize işlemlerini tamamlamalıdırlar. Bununla beraber Filistin’e seyahat etmek isteyen kişiler de İsrail vizesine başvurmalıdırlar. Filistin’e giriş yapmak isteyen kişiler İsrail vizesi alarak ülkeye girebilmektedirler. Kudüs’e gitmek isteniyorsa İsrail Konsolosluğu’na vize başvurusu yapılmalıdır. İsrail vizesi alanlara ucuz uçak bileti buluyoruz.

Şayet İsrail’e ya da İsrail üzerinden Filistin’e gitmek isteniyorsa ve vize işlemleri için yeterli vakit yoksa firmamız vatandaşlarımıza İsrail vize işlemleri konusunda destek çıkmaktadır. İsrail vize işlemleri için gerekli evrakların listelenmesi ve bildirimi, evrakların kontrolü ve varsa eksiklerin tamamlama süreci, konsolosluğa gerekli belgelerin gönderilmesi, konsolosluktan geri cevap alınarak ilgili kişiye ulaştırılması gibi pek çok prosedür ve işlem firmamız yetkilerince yapılmaktadır. İsrail ya da İsrail vizesi ile Kudüs’ü ziyaret etmek isteyenler için uzman birimimiz her türlü detayla ilgilenmekte ve size hem büyük bir zaman kazandırmakta hem de hesaplı işlemler yaparak maddi yükünüzü hafifletmektedir.

İsrail Vizesine Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • İsrail vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.