Çok ucuz fiyatlarla Isparta Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Zonguldak’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 30 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Zonguldak Uçak Bileti
Isparta Zonguldak Uçak Bileti

Oksijeni bol Zonguldak, Batı Karadeniz’in en güzel illerinden biridir. Yaylaları, ormanları, sahil kesimi, park ve bahçeleri ile tabiat zenginliğine sahip olan kent, keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri ile merak uyandırır. Yüzyıllar boyunca farklı çağlardan geçen şehir sahip olduğu mimari yapıları, tarihi eserleri ve yöre kültürü ile oldukça ilgi çekicidir.

Zonguldak’ın en eski yapılarından biri olan Filyos Kalesi, Çaycuma ilçesindedir. Yapımında iri taşlar kullanılan kale, Orta Çağ döneminden pek çok iz taşır. Şehre hakim olan birçok uygarlığın önemli bir merkezi olarak kullanılan yapı, heybetli görüntüsü ile şehre gelen yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktalarından biridir.

19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit döneminde sancak beyi Halil Paşa Karamahmutoğlu’nun isteği üzerine inşa edilen Halil Paşa Konağı, günümüzde müze olarak ziyaretçilerini ağırlar. Yapımının ilk yıllarında okul olarak kullanılan konak, göz alıcı bir mimariye sahiptir. Denize nazır bulunan yapı üç kattan oluşur. Roma, Grek, Bizans, Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait önemli eserlerin sergilendiği müze yüzlerce arkeolojik kalıntıya ev sahipliği yapar.

Isparta Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı