Çok ucuz fiyatlarla Isparta Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Van’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Van uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Van Uçak Bileti
Isparta Van Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Van, tarihsel dokusu ve doğal güzellikleri ile büyük beğeni toplayan bir şehirdir. Dünya üzerindeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Van, Urartular ve Hititler başta olmak üzere pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptı. Şehrin dört bir yanı çeşitli medeniyetlerin tarihi ve kültürel mirasları ile çevrilidir. Doğu’nun en güzel lezzetlerini taşıyan Van, aynı zamanda zengin mutfağı ile de beğeni toplar. Şehir, tarihi dokusunun yanı sıra kucak açtığı doğal güzellikleri ile oldukça ilgi çekicidir.

Tarihte ‘Kaleler Şehri’ olarak bilinen Van’ın gerek şehir merkezinde, gerekse çevresindeki kaleleri yüzyıllar boyunca savunma amacı ve yerleşim merkezi olarak kullanıldı. Urartu Kralı I. Sarduri tarafından M. Ö. 9. yüzyılda inşa edilen Van Kalesi, şehir merkezine 15 kilometrelik bir uzaklıktadır. ‘Tuşba’ ismi ile Urartulara uzun yıllar boyunca başkentlik yapan bölgenin içinde I. Sarduri’ye ait kaya mezarları, Analı Kız Açık Hava Tapınağı, Sardur Burcu ve çeşitli dönemlere ait pek çok sur bulunur.

Isparta Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı