Gülleriyle, lavantalarıyla, kaplıcalarıyla ve temiz havasıyla, büyüleyici bir doğaya sahip olan Isparta’ya uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de. Isparta’ya ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Isparta uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Isparta

Ege Bölgesinde yer alan Isparta’nın 12 ilçesi bulunuyor. 433.830’dan fazla nüfusa sahip olan şehir gülleriyle ve lavantalarıyla dünyaya nam salmış. Isparta’da gezip, görebileceğiniz yerler arasında Eğirdir Kalesi, Sığırlık Kalesi, Uluborlu Kalesi, Atabey Ertokuş Kervansaray, Kubad Abad Sarayı, Eğirdir Dündar Bey Medresesi, Kutlubey Ulu Cami, Mimar Sinan Cami, Kavaklı Cami, Eğirdir Hızırbey Cami, Yalvaç Devlethan Cami, Firdevs Bey Bedesteni, Aya Baniya Kilisesi, Ayastefanos Kilisesi, Kuz Mağarası, Pisidia Antik Kenti, Adada Antik Kenti, Karacaören Gölü, Yazılı Kanyon, Eğirdir Gölü, Kovada Gölü, Lavanta Vadisi, Davraz Kayak Merkezi, Antiocheia Antik Kenti, Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi, Zindan Mağarası yer alıyor. Davraz Kayak Merkezi’nde kış tatilinizi keyifle geçirebilirsiniz.

Şehrin önemli antik kentlerinden olan Pisidia Antik Kenti geçmişten izler taşıyan ve şehrin tarihi yansıtan önemli bir yer. Burada 3000 metre yüksekliğinde bulunan surlar Bizans ve Romalılar tarafından genişletilmiş. Sütunlu cadde üzerinde antik tiyatro ve Tiberius alanı bulunuyor.

Karaca Gölü ise doğanın içinde güzel ve huzurlu bir gün geçirmek isteyenlerin uğrak yerlerden biri. Isparta-Aksu Çayı üzerinde bulunan göl, 1989 yılında yapılmış. Burası bir baraj gölüyken bu görüntüsüne bir yıl içinde kavuşmuş. Yerli ve yabancı turistlerinde ilgisini çeken bir yer. Burada kızılçam ve anıt ağaçlarla çevrili etkileyici bir görüntüye sahip. Burada istediğiniz tüm doğa sporlarını yapabilir, kamp kurarak güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Yazılı Kanyon ise Isparta’nın gizemli yerlerinden biri. Zakkum ağaçlarıyla çevrili kanyonu mutlaka görmelisiniz. Burada bulunan otellerde konaklayabilirsiniz.

Kovada Gölü ise yeşilliklerle kaplı büyüleyici bir atmosfere sahip. Burası Eğirdir Gölü’nün uzantısını oluşturuyor. Milli Park olarak ilan edilmiş olan gölde sandal gezintisi yapabilir, çadır kampı kurabilir, akşam yemeğinizi güneşin batışını izleyerek yiyebilirsiniz. Gölde tatlı su levreği, angut, keklik, yaban ördeği, ıstakoz yaşıyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ucuz Isparta Uçak Bileti