Çok ucuz fiyatlarla Isparta Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Trabzon’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Trabzon uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Trabzon Uçak Bileti
Isparta Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Trabzon, tarih ve doğanın iç içe geçtiği bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıkları konuk eden kent, özellikle yaylalarıyla Türkiye’nin yayla turizmi alanlarından biridir. Yemyeşil doğası ile gezginlerine keyifli anlat yaşatan şehir, meşhur Karadeniz lezzetleri ile de adını sıklıkla duyurur.

Maçka ilçesine bağlı Sümela Manastırının M. S. 365 yılında yapımına başlandığı ve 395’te tamamlandığı bilinir. Aynı gece iki rahibin rüyasında Sümela’nın olduğu yerde Hz. İsa ve Hz. Meryem’i görmesi üzerine manastırın inşasına başlandığı bilinir. Dik yamaçlar ve kayalıklar üzerine kurulu olan yapının iç mimarisi farklı bölümlerden meydana gelir. Karadeniz’in yeşil ormanlarına karşı duran Sümela Manastırı, muhteşem manzarası ve tarihi ile Türkiye’de görülmesi gereken turizm alanlarından biridir.

Trabzon imparatorluğunun Komnenos Ailesinden Kral I. Manuel’in emri ile kilise olarak inşa edilen Ayasofya Müzesi, sonraki yıllarda hastane ve cami olarak hizmete açıldı. Restorasyon çalışmaları neticesinde günümüzde müze olarak kullanılan ve şehrin eski tarihlerini yansıtan yapı, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bir eserdir.

Isparta Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı