Çok ucuz fiyatlarla Isparta Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Sivas’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Sivas uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Sivas Uçak Bileti
Isparta Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun eski tarihlerinde en önemli yollarından biri olan İpek Yolu’nun geçtiği Sivas, geçmişten beri önemli kavşak noktası üzerinde bulunur. Yüz ölçümü açısından Konya’dan sonra ülkemizin ikinci şehri olması ile de geniş topraklara sahiptir. Aynı zamanda bu özelliği ile gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde pek çok doğal güzelliğe de ev sahipliği yapar. Ticaret kenti olması ile adını duyuran bölge kervansarayları, hanları ve camileri ile dikkat çekicidir.

Selçuklulara bağlı Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen Divriği Ulu Cami, Türkiye’nin inanç turizmine hitap eden en önemli mekanlarından biridir. Yapı, 1985 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesine alındı. ”Anadolu’nun Elhamrası” ve ”Divriği Mucizesi” olarak nitelendirilen caminin yapımına 1228 yılında başlandı ve 1243’te tamamlandı. Ahlatlı ve Tiflisli ustaların yeteneklerinin bir örneği olarak karşımıza çıkan Divriği Ulu Cami, üzerinde bulunan binlerce motifin birbirini tekrar etmemesi ile büyük bir ayrıcalık taşır. Başta sütunları ve kapıları olmak üzere taş işçiliği ile görkemli bir eser olarak karşımıza çıkan yapı için Evliya Çelebi ‘Methinde diller kısır, kalem kırıktır’ ifadelerini kullandı.

Isparta Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı